Skip to content

Častéotázky

Prenajať sklad

Moje nájmy

Často kladené otázky

Zoznam najčastejšie kladených otázok naších zákaznikov. Ak ste nenašli odpoveď na tu svoju, napíšte nám na [email protected] alebo zavolajte na +421 903 030 030.

Ako si prenajať skladový box?

Skladový box je možné si prenajať jednoducho na našej stránke v časti Rezervovať sklad kde vyplníte údaje, nájom uhradíte a v SMS správe obdržíte číslo skladu a jedinečný kód k zámku skladového boxu. Skladový box je možné prenajať aj osobne stačí sa s nami spojiť telefonicky alebo emailom a další postup už spoločne prejdeme.

Na aké obdobie je možné prenajať skladový box?

Skladový box je možné prenajať na minimálne obdobie 1 mesiac. Následne je iba na vás či nájom flexibilne ukončíte pred skončením fakturačného obdobia alebo budete pokračovať v nájme. 

Akým spôsobom prebieha úhrada nájmu za skladový box?

Uhradiť nájom za skladový box je možné platobnou kartou prostredníctvom brány Stripe formou automatických opakovaných platieb priamo na našej stránke. Stačí pri vytvorení objednávky využiť zabezpečenú platbu kartou a platba bude prebiehať automaticky pravidelne podľa vášho zvoleného fakturačného obdobia. Nájom je možné uhrádzať aj prevodom na účet kedy po vytvorení objednávky dostanete platobné inštrukcie pre úhradu nájmu za prvé fakturačné obdobie a následne stále 5 dní pred ukončením fakturačného obdobia obdržíte faktúru za nájom pre nasledujúce fakturačné obdobie.

Kedy môžem začať využívať svoj skladový box?

Pri platbe kartou môžete svoj sklad začať využívať takmer ihneď! Po úspešnej platbe obdržíte v SMS správe číslo skladového boxu a jedinečný kód k zámku skladového boxu. Pri platbe prevodom na účet obdržíte túto SMS správu až po pripísaní platby na náš účet.

Ako to je s faktúrou za nájom skladového boxu?

Faktúru za nájom skladového boxu obdržíte ihneď po spracovaní platby na emailovú adresu zadanú v objednávke.

Ako ukončiť prenájom skladového boxu?

Nájom skladového boxu je možné ukončiť po prihlásení do vášho konta v časti Moje nájmy po kliknutí na tlačidlo Ukončiť. Nájom týmto krokom končí ku koncu fakturačného obdobia do kedy je potrebné vypratať a odovzdať skladový box. Nájom je možné ukončiť aj telefonicky alebo emailom prostredníctvom naších kontaktov.

Kedy je možný prístup do skladového depa?

Prístup do nášho skladového depa ku jednotlivým skladovým boxom je možný 7 dní v týždni v čase od 5:00 do 22:00. Po telefonickej dohode je možné umožniť prístup do skladového depa aj v iných časoch.

Ako prebieha vrátenie kaucie za skladový box?

Po ukončení nájmu a riadnom odovzdaní predmetu nájmu (Skladovébo boxu) a jeho skontrolovaní nám prostrednáctvom emailovej správy na adresu [email protected] doručte číslo bankového účtu v tvare IBAN na ktoré vám bude následne vrátená kaucia za skladový box do 1 mesiaca odo dňa odovzdania skladového boxu.

Prenajať sklad

Moje nájmy

Časté otázky

Vysoká bezpečnosť

Skvelá dostupnosť

Nákladné taxi